Acun Ilıcalı açıkladı: Survivor 2023’te şoke eden ayrılık

TV8’de izleyicilerle buluşan Survivor 2023’ün evvelki akşam yayınlanan kısmında haftanın birinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya uğraşın yaşandığı müsabakada, dokunulmazlık oyununu kazanan kadro Gönüllüler oldu.

Yarışmacılar, oyun sonrası oylama için kurula geldi. Üretimci ve sunucu Acun Ilıcalı, burada yaptığı açıklamada bir ismin Survivor’a devam edemeyeceğini duyurdu.

AMELİYAT OLMASI GEREKİYOR

Ilıcalı, Zeynep Alkan’ın sıhhat durumu ve müsabakadaki geleceği hakkında konuştu.

Survivor Zeynep’in babası Hamdi Alkan ile de görüştüklerini, onun da durumdan haberdar olduğu ve yaşananlara üzüldüğünü lisana getiren Ilıcalı, “Ameliyatı elinden olması gerektiği olduğu için, ‘Ameliyat olsun ve geri gelsin!’ dedik. Bu toleransı Zeynep için gösterebilirdik. Lakin gelen raporlar şu anda bu ameliyat sürecinin varsayımımızın çok daha üzerinde olacağı. Bu da şu demek, kendisine çok geçmiş olsun diyoruz. Zeynep’in Survivor hayatı sona erdi” dedi.

ELEME ADAYI MUHAKKAK OLDU

Öte yandan ada kurulunda ünlüler grubu oylamasının sonucunda eleme potasına giren isim oyuncu Murat Eken oldu.

NE OLMUŞTU?

Survivor Zeynep Alkan, geçen günlerde çıktığı parkurda büyük bir kaza geçirmiş ve akabinde elinde kırık olduğu kuşkusu ile tetkiklerinin devam ettiği bildirilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir