Futbol kulisi: Uçağın merdiveninde aslında ne oldu… Konu: Futbol Federasyonu Başkanlığı

Rıdvan Dilmen’in Emine Erdoğan ortasında yaşanan konuşmanın görüntüsünde Emine Erdoğan’ın Rıdvan Dilmen’e “Siz yanlış yaptınız” dediği sav edildi.

Rıdvan Dilmen, Odatv’ye yaptığı açıklamada fotoğraf çektirmek isterken Emine Erdoğan’ın kendisine “Yanlış yaptınız” değil “Yalnız çektirin” dediğini söyledi.

Ancak futbol dünyasında yaşananların perde ardına ait diğer bir tez gündeme geldi.

O gece Emine Erdoğan, Rıdvan Dilmen’e “Siz yanlış yaptınız” dedi.

Emine Erdoğan’ın Rıdvan Dilmen’e neden bu yansıyı verdiğini Odatv öğrendi. Emine Erdoğan’ı sinirlendiren olayın perde ardı şuydu:

BAŞKANLIK SEÇİMİ

İddialara nazaran Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı için geçen yıl kimin Lider olacağı tartışmaları devam ederken bir kişinin ismi ön plana çıktı. TFF’de 10 yıl boyunca lider vekilliği yapan Servet Yardımcı.

Bu süreçte Rıdvan Dilmen, ismi TFF başkanlığı için geçen Servet Yardımcı’nın aleyhine konuştuğu ve bunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da şahsen söylediği belirtildi.

Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ulaşarak Servet Yardımcı’nın TFF Başkanlığı için kulis yaptığını ve Erdoğan ailesinden de takviye aldığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aile bireylerinin TFF seçimine müdahil olmasının canını sıktığını ve ailesini uyardığı belirtiliyor. Hatta Rıdvan Dilmen’in yanında kulis yapan akrabasına kızarak “Neden bu işe dahil oluyorsun” diyerek reaksiyon gösterdiği ileri sürülüyor.

EMİNE HANIM DUYUYOR

Emine Erdoğan, Rıdvan Dilmen’in Cumhurbaşkanının yanına giderek ailesi hakkında şikayetçi olduğunu öğrenince canı çok sıkılıyor.

Aile konusunda son derece hassas olan Emine Erdoğan’ın aile bireylerini şahsen Cumhurbaşkanına şikayet etmesini unutamıyor. Rıdvan Dilmen’in aile bireyleriyle görüşmesini yasaklıyor. Rıdvan Dilmen artık ne Külliye’ye ne de Kısıklı’daki meskene davet ediliyor. Argümana nazaran Rıdvan Dilmen’in üzeri çiziliyor.

APRONDA NELER OLDU

İddiaya nazaran Rıdvan Dilmen Erdoğan ailesine yakınlaşmak için futbolcu Mesut Özil’den yararlanıyor. Seçim gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan Ankara’ya giderken uğurlamak için Mesut Özil ile havaalanına gidiyor.

Uçağın merdivenlerinde yaşanan diyalog hala tartışılıyor.

Son gelen bilgilere nazaran, Emine Erdoğan’ın Rıdvan Dilmen’e Servet Yardımcısı olayından ötürü “Yanlış yaptınız” diyerek sitem etti.

Rıdvan Dilmen ise Odatv’ye muhakkak bu türlü bir sitem ve diyalog olmadığını açıkladı.

Kuşkusuz ileri devirlerde Rıdvan Dilmen ile Erdoğan ailesinin alakası hangi argümanın gerçek olduğunu ortaya çıkaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir